Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sběrné dvory na Praze 6

25. 3. 2015

Sběrné dvory v MČ Praha 6

Na území městské části Praha 6 jsou v provozu 3 sběrné dvory pro odběr velkoobjemového odpadu z domácností. Bezplatné služby těchto sběrných dvorů jsou určeny pouze pro občany městské části Praha 6, nikoliv pro občany Řep, Lysolají, Nebušic, Přední Kopaniny a Suchdola. Služby níže uvedených dvorů nejsou určeny pro potřeby podnikatelů nebo firem.

 

Jednořadá 2124

den

provozní doba zůstává nezměněna po celý rok

Po

zavřeno

Út, Čt

8:30 - 18:00

St

8:30 - 16:00

Pá, So

8:30 - 12:30

Ne

13:00 - 17:00

 

 

Přijímá se: odpad maximálně do objemu 2 m3 v jednom týdnu od jedné osoby a to zdarma. Objemný odpad (nábytek, zařízení domácnosti), dřevěný odpad, kovový odpad, ve vymezeném objemu listí a větve.

Nepřijímá se: stavební suť, zemina, pneumatiky a směsný odpad, nebezpečné odpady, jako jsou: baterie – monočlánky, akumulátory, oleje a tuky (kromě potravinářských), ředidla, staré barvy, kyseliny a hydroxidy, lepidla a pryskyřice, odmašťovací přípravky, fotochemikálie, pesticidy, zářivky a ostatní předměty s obsahem rtuti a chladničky, televizory a další elektronika.

 

 

Drnovská 18 (pracoviště Pražských služeb) - BUDE UZAVŘEN K 31.3. 2015 !!!!

den

provozní doba

Po, Út, Čt, Pá

6:00 – 14:00

St

6:00 – 17:00

So

10:00 – 14:00

 

Přijímá se: odpad maximálně do objemu 2 m3 v jednom týdnu od jedné osoby a to zdarma. Objemný odpad (nábytek, zařízení domácnosti), dřevěný odpad, kovový odpad, ve vymezeném objemu listí a větve.

Nepřijímá se: jedy, výbušniny, autobaterie, barvy, farmaceutický materiál, televizory a další elektronika, chladničky a dále stavební suť, zemina, pneumatiky a směsný odpad.

V případě, že objem odpadu přesáhne povolený limit, doporučujeme odpad odevzdat ve sběrném dvoře v Proboštské ulici č. 1, Praha 6, který je zajištěn Magistrátem hl.m. Prahy. Ve sběrném dvoře v Proboštské ulici mohou bezplatně odevzdávat odpad občané s trvalým bydlištěm na území hl.m. Prahy. Zde funguje i služba objednávkového odvozu odpadu do sběrného dvora.

 

Proboštská 1

 

den

provozní doba-letní období

provozní doba-zimní období

Po - Pá

8:30 – 18:00

8:30 – 17:00

So

8:30 – 15:00

8:30 – 15:00

 

Přijímá se:

objemný odpad (nábytek, zařízení domácnosti), suť z bytových úprav v množství do 1 m3  za měsíc zdarma (nad 1 m3 za poplatek), dřevěný odpad, odpad z údržby zeleně, kovový odpad, papír, sklo, plasty, nápojové kartony, nebezpečné složky komunálního odpadu (baterie – monočlánky, akumulátory, oleje a tuky-kromě potravinářských, ředidla, staré barvy, léky, kyseliny a hydroxidy, lepidla a pryskyřice, odmašťovací přípravky, fotochemikálie, pesticidy, zářivky a ostatní předměty s obsahem rtuti), pneumatiky za poplatek od 30,- Kč za kus (dle velikosti) a vyřazená elektrozařízení (lednice, pračky, televize, rádia, sporáky, počítače, videa -  vše ekologicky zpracováno na třídící lince).

!!! NELZE ODEVZDÁVAT: nebezpečné složky stavebního odpadu (např. asfaltová lepenka obsahující dehet, azbest apod.) !!! 

 Omezení jednorázového návozu – možný vjezd vozidel max. do 3,5 t. 

 

Případné další informace získáte na odboru dopravy a životního prostředí Úřadu městské části na tel. čísle 220 189 402 – Ing. Blanka Svobodová.